niedziela, 27 kwietnia 2014

Test: Trixie Katapulta z piłkąPonad tydzień temu dotarła do nas paczka od sklepu naszezoo.pl. Dopiero, gdy przyszła paczka dowiedziałam się co jest w środku. Jakie było moje zdziwienie, gdy w paczce znalazłam... Katapultę!


Katapulta firmy Trixie występuje w trzech rozmiarach (30 cm, 50 cm i 70 cm) oraz w dwóch kolorach - czerwonym i niebieskim. Do katapulty dołączona jest piłka z gumy piankowej o średnicy 6 cm.


Od dłuższego czasu chciałam kupić wyrzutnię, ale jakoś nigdy nie było czasu, nie miałam ochoty, albo po prostu o tym zapomniałam. Bardzo się ucieszyłam, gdy znalazłam katapultę w paczce - Sissi jest również zachwycona, bo dzięki katapulcie piłka lata na dalsze odległości ;).

 Piłka początkowo wydawała mi się za duża - Sissi przecież łapie piłki o max. 5 cm średnicy, jednak okazało się, że pies bardzo polubił piłkę, ale... Choć sucz nie jest psem niszczycielskim to piłka po kilku dniach miała wyraźne ślady zębów i jedną większą dziurę.

Wyrzutnia za to okazała się strzałem w dziesiątkę - dzięki niej posyłanie piłki na dalekie odległości przestało być problemem. Dzięki "łapce" można łatwo i szybko podnieść piłkę (bardzo się przydaje, jeżeli pies obślini piłkę). 

Myślę, że piłkę dołączoną do katapulty dobrze jest od razu zastąpić inną, wytrzymalszą piłką, ponieważ pies bardzo szybko może rozprawić się tą z gumy piankowej, a zbieranie walającej się po całym domu/podwórku pianki nie jest niczym fajnym ;).

 Wyrzutnię możecie zobaczyć klikając tutaj.


Pozdrawiamy!

4 komentarze:

 1. Słyszałam wcześniej o czymś takim i zawszy były to pochlebne opinie :)
  Ja sama chętnie bym coś takiego kupiła, ale moja Zuzia nie jest fanką piłek. To znaczy pobiec - pobiegnie, ale woli szarpaki ;P

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!
  http://poprostuzuzia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Wy też!?
  Ja też chcę coś do testowania xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Nam też by sie takie coś przydało. Bo aż ręka boli przy 124761278461godzinach rzucania piłeczki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna ta piłka i wyrzutnia, nam na razie nie jest potrzebna. Jeszcze raz dziękuję z wiadomość :)

  Pozdrawiamy Hania&Fiona

  OdpowiedzUsuń