sobota, 7 grudnia 2013

Dzień Darmowej Dostawy!

  Drugiego grudnia był Dzień Darmowej Dostawy. Oczywiście, musiałam to jakoś uczcić - od dłuższego czasu zbierałam się do zamówienia smaków, a to była idealna okazja. Jednym ze sklepów, który brał udział w tej akcji był eko-pies. Zdecydowałam się na smaczki Planet Pet Society liofilizowane mięso z kurczaka i liofilizowaną rybę oraz Thrive smakołyki z kaczki. W ostatniej chwili okazało się, że nie ma liofilizowanego kurczaka, eko-pies.pl przysłał nam PPS filety z kurczaka. Trochę szkoda, bo filety już kiedyś miałyśmy, a chciałam, żeby Sissi spróbowała czegoś nowego.
  Paczka przyszła stosunkowo szybko, zamawiałam ją (oczywiście ;)) 2 grudnia, a dzisiaj odebrałam ją z paczkomatu. Przy rozpakowywaniu, okazało się, że w paczce znajdował się także kabanos z kurczaka PPS :).
  Psina oszalała, piszczała i chciała, żeby wszystkie smakołyki trafiły do jej pyska, jednak to smakołyki z Thrive okazały się strzałem w dziesiątkę! Kawałki są spore, trudno się dzielą, a smaki nie są za miękkie. Zapach za to mają intensywny ;). Sissi to właśnie w nich się zakochała i najbardziej chciała je jeść.
 Zdziwiło mnie trochę, że mała za bardzo nie jest zainteresowana liofilizowaną rybą. No cóż, trudno, chociaż liczyłam na większe zainteresowanie ;). Filety z kurczaka są jak dla mnie za duże, bo wolę smaczki które są od razu podzielone na małe, a nie w sporych kawałkach. Sissi raczej nie należy do psów, które lubią sobie gryźć i żuć suszone mięso, kurze łapy czy inne żujki ;). Kabanos jest ok, psu się podoba, a to najważniejsze ;). 
Na poniższym zdjęciu - porównanie smaczków. Od lewej: Planet Pet Society Filety z Kurczaka, PPS liofilizowana ryba, Thrive smakołyki z kaczki i PPS kabanos z kurczaka.
Ogółem zakupy udane, a pies zachwycony, że może zjeść "nie-macedowe" smaczki, bo ostatnio dostawała tylko smaki z Macedu, bo w zoologicznym, który jest blisko nas, niedawno pojawił się dość spory wybór smaków z Macedu; ;). Pozdrawiamy!


7 komentarzy:

 1. Smacznego Sissi! :) My też musimy się na taką akcje załapać ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurde... :/ Ja się na to nie załapałam.:C I mało prezentów mam na Święta, eh... Pozdrawiam!
  zdaniemlackiego.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam też coś wtedy zamówić, ale nie wyrobiłam się :P
  Smacznego Sissi! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja za późno się dowiedziałam o tym dniu, a znając mnie, i tak bym się nie zebrała by cokolwiek kupić. ;) Super smaki! Sissi będzie miała wyżerkę.
  Trzymajcie się ciepło! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też ostatnio zamówiłam dużo smaków z PPS, zapach jest naprawdę bardzo intensywny, dlatego psiaki je uwielbiają ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze dowiaduję się po...
  Oj coś czuję, że będzie mega wyżerka =P

  Pozdrawiam Natalka i Beny

  OdpowiedzUsuń