poniedziałek, 14 stycznia 2013

Psi Ideał

  Patrzy na jej duże, czarne, bystre oczka, które ledwo widać zza nierozczesanych, rudych kołtunów.
Całe psie ciałko jest pokryte rudawymi kołtunami. Spod sierści na szyi wystaje nowa, zielono-pomarańczowa obroża z wyhaftowanym numerem telefonu i imieniem psiska. Szkoda tylko, że obroża, tak samo jak psie oczka, jest ledwo zauważalna. Właścicielka przejeżdża dłonią po milutkiej, długiej sierści. A gdyby tak zrobić z psiny kocyk? Na samą myśl robi się nie dobrze. Psina domagając się pieszczot wskoczyła na kolana. Ale co psa ciekawi biurko, komputer, czy długopisy?
Nic to nie obchodzi psa, dlatego psina zeskakuje z kolan i biegnie do innego pokoju. Taki pożytek z tego psiska. Ale co tam właścicielka będzie narzekać na psa - a, bo przecież taki pies dobry - aportować umie, broni właścicielkę, nie ufa obcym. Pies ideał, rzekłaby właścicielka, i co z tego, że nie umie bawić się z innymi psami, nie nosi zabawek w pysku i trochę jest uparty?


    I wtedy właścicielkę naszła myśl! Nie czytała może ona zbyt wielu psich blogów, ale każdy miał swój własny oryginalny styl. Raz to był styl opisywania szczegół po szczególe, raz głównie można było zobaczyć masę świetnych zdjęć, innym razem blog był prowadzony z perspektywy właściciela, a raz z perspektywy psa. Więc i ona, właścicielka psa, jak i zarówno tego bloga, musi wymyślić własny styl. I ten styl, który przypadł do gustu, do pisanie z perspektywy 3 osoby. Tak, to jest myśl!
    Właścicielka klika szybko opublikuj i w głowie ma już następny wpis, oczywiście z perspektywy 3 osoby.
 

9 komentarzy:

 1. Maja, jakie Ty masz super podejście. :)
  Piękne zdjęcia.
  Swoją drogą, psi kocyk to nie taka zła myśl, o ile wliczyć w niego oprócz samych kudełków również bijące serduszko, rytmiczny oddech, bystre oczka i całą resztę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się Twój pomysł, taki orginalny :)
  Co do psiego ideału, to każdy wyobraża go sobie trochę inaczej, ale bardzo dobrze, że tobie odpowiada właśnie taki ideał jakim jest Sisi.

  Pozdrawiamy i mizianki dla Siski i tego kociaka na zdjęciu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się bardzo oryginalny blog! :)
  Co do ideałów...cóż Laki jest moim ideałem :) Szeltuś w którego trzeba nieco pracy włożyć, ale taki jaki miał być-mój przyjaciel i przyjaciel moich przyjaciół oraz towarzysz we wszytstkim :)

  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, bardzo oryginalny pomysł! Jestem naprawdę ciekawa, jak dalej blog się rozwinie :) I zdjęcia przepiękne! Na pewno będę często tu wpadać :)
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak już niektórzy wspomnieli - bardzo oryginalny pomysł! Każdy pies wymaga trochę pracy, jak diament, trzeba go szlifować by wyszło prawdziwe piękne ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy pomysł :).

  A co do kocyka. Co tam kocyk, pff... termofor lepszy! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłaś napisać wcześniej :P
   Sisi już po fryzjerze, trzeba czekać, aż odrośnie, wtedy zrobię z niej termofor :D

   Usuń